کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج

کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج

09037815270

تشخیص رنگ اتومبیل

کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج با اعطای برگه رسمی کارشناسی خودرو با قیمت های مناسب در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

امروزه خرید و فروش خودرو بدون کارشناسی یک امر غیر قابل اجتناب است، زیرا خودرو بدون کارشناسی ممکن است شما را به خطر اندازد و ضرر و زیان فراوانی به شما برساند.

کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج با بررسی بیش از 250 قطعه مختلف اتومبیل و با دریافت دستمزد های مقرون به صرفه در سراسر کرج و استان البرز در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

مجموعه ی ما، کارشناسی تخصصی انواع خودروهای داخلی و خارجی در محل شما و یا در اتاق نور حرفه ای را انجام داده و سپس گزارش کتبی از کارشناسی خودرو با مجوز رسمی ارائه می‌دهیم.

تیم کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج با استفاده از دستگاه تست رنگ دیجیتال، رنگ شدگی، آبرنگ، لیسه گیری، لکه گیری و صافکاری pdr را در خودرو بررسی و تشخیص می دهد.

اگر شما در محل گلشهر کرج هستید و نیاز به حضور یک کارشناس خودرو در محل دارید، میتوانید با کارشناس خودرو گلشهر تماس گرفته و از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره مند شوید.

علاوه بر این، تشخیص تعویض شدگی و رنگ شدگی شاسی ها و تشخیص دو تیکه بودن و چپی بودن ماشین را نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه ی ماست.

با استفاده از دستگاه دیاگ و بررسی دقیق آیتم‌های تاثیرگذار در کارکرد، صحت کارکرد خودرو را بررسی خواهیم کرد.

همچنین اسناد، مدارک و وضعیت بیمه و گارانتی خودرو را بررسی می‌کنیم.

گفته می‌شود که خرید خودروی دست دوم بدون مشورت با یک تکنسین متخصص می‌تواند ضررهای مالی بزرگی برای شما داشته باشد.

ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید، از نظر ظاهری بسیار مناسب به نظر برسد، اما ممکن است دارای عیوب فنی باشد که شما متوجه آن نشوید.

به عنوان مثال، بسیاری از افراد ممکن است کیلومترشمار خودرو را تغییر دهند تا میزان مسافت طی شده کمتری نشان دهند.

با کمک کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج، شما می‌توانید قبل از خرید، درباره عیوب فنی و هزینه‌های احتمالی آینده مطلع شوید و انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

شما میتوانید جهت درخواست کارشناسی خودرو در کرج و تشخیص رنگ اتومبیل و همچنین برای استعلام هزینه ها و تعرفه های قیمتی با شماره 09037815270 در تماس باشید.

خرید خودروی دست دوم بدون اطمینان از سلامت آن ممکن است به خریداران ضررهای جبران ناپذیری وارد کند.

بسیاری از خودروهای موجود در بازار، از نظر ظاهر بسیار مناسب به نظر می‌رسند، اما با یک بررسی تخصصی، عیوب فنی آنها مشخص می‌شود.

علاوه بر این، بسیاری از این خودروهای دست دوم به‌طور قابل توجهی توسط صاحبانشان تغییراتی داده شده‌اند.

در برخی موارد، تغییرات به قدری دقیق است که تنها یک تکنسین می‌تواند آن را تشخیص دهد.

ما در یک کشور زندگی می‌کنیم که در آن، صنعت تعمیر و بازسازی خودرو پیشرفت چشمگیری داشته و افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، بسیار تجربه‌کافی دارند.

به‌طور مثال در بازار ایران، خودرویی بدون رنگ که از چند ناحیه نیز آسیب دیده باشد، ارزش بیشتری نسبت به یک خودروی رنگ شده دارد، زیرا میزان آسیب خودرو مشهود است.

تیم کارشناس رسمی دادگستری خودرو کرج اینجاست تا به شما عزیزان در کارشناسی خودرو گامی بزرگ بردارد و بتواند با دریافت دستمزدهای کم، خدمات باکیفیتی به شما عزیزان ارائه دهد.